Jdi na obsah Jdi na menu

ZMĚNY A NOVINKY NA STRÁNKÁCH

12. 2. 2013

NOVÝ VZHLED NA ČESKÝCH STRÁNKÁCH S

LORNOU BYRNE

zmena-na-strankach.jpg

Jak jste si již dobře všimli naše stránka prošla grafickými úpravami z důvodu přehlednosti a blížící se ČESKO-SLOVENSKÉ tour ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ NADĚJE.

Nad menu jsme přesunuli úvodní větu. Změnili tam barvu menu z černé na modrou, aby to lépe ladilo ke grafice stránek. Úhledně jsme rozdělili knížky, videa a články do tabulek pod sebe, což poznáte, když přejedete kurzorem myši po menu.

Důležité změny u úvodní strany: Byla zde vložena nová fotka do záhlaví, která vás bude provázet celou dobu při náštěvě stránek. Hned pod záhlavím stránek najdete "carousel" ve kterém se vám nabízí vždy nejnovější událost. Události se automaticky pohybují samostatně do stran, ale můžete si jej po kliknutí na šipku vybrat samostatně. Například ten, který vás zrovna v tu chvíli oslovil a chcete se k němu vrátit.

Pod carouselem máte novou úhlednou tabulku přednášek Lorny Byrne, kterou jsme přesunuli z NOVINKY právě sem na ÚVOD, kde najdete odkazy k místům, kde bude Lorna přednášet.

Poslední část úvodní stránky je věnována příznivcům našich stránek, kde na vás čeká e-mailový zpravodaj. Tam můžete vyplnit váš e-mail a přihlásit se tak k odběru novinek na našich stránkách. Což znamená, že když přeložíme nový článek, budete mezi prvními, kdo si ho přečte.

Také jsme zaktualizovali životopis Lorny, který jsme přeložili z jejích oficiálních stránek, ten je v carouselu jako první položka, která tam vždycky zůstane a podle toho tak každý poznáte, že je carousel opět na první události. Životopis doporučujeme přečíst, je krásnější než ten předchozí.

Přejeme vám tímto příjemné brouzdání na českých stránkách Lorny Byrne a doufáme že se vám změny budou líbit.

S přátelským pozdravem

Pavel Zuska a Jan Menděl
Administrátoři české verze stránek Lorny Byrne.

P.S. Kdo nás nemáte v oblíbených na facebooku, neváhejte se přidat. I tam sdílíme novinky. !!!FACEBOOK ZDE!!!