Jdi na obsah Jdi na menu

ZPRÁVY Z AMERIKY

12. 3. 2013

american-angel.jpgMáme toho mnoho společného

Muslimský pár oblečený do tradičních černých šatů vstoupil do odletové haly ve Filadelfii, když jsem v neděli čekala na můj spojovací let do New Yorku. Strážní andělé tohoto páru se otevřeli a ukázali se mi. Byli ohromní a kráčeli za svými svěřenci s velkou láskou a hrdostí. Také si byli podobní, oba oblečeni do stříbrno-zlatých hávů, neměli žádná křídla a nevydávali ani mužský, ani ženský vzhled. Strážný anděl muže se otočil, podíval se na mě a řekl mi, že oba dva (z páru) se bojí a nejsou nervózní, ale neřekl mi proč. Pomodlila jsem se za ně, aby Bůh zmírnil jejich úzkost. Seděli poněkud nervózně dál od většiny lidí. Když jsem pak později nastupovala do letadla, andělé při mě mi řekli, abych se ohlédla zpátky za tím párem. Ohlédla jsem se a viděla jsem nádherného anděla lásky, jak je obklopuje. Měl paže kolem jeho a jejího strážného anděla a řekl mi, že jsou (ten pár) velmi zamilovaní.

Toto jsou prosté věci, které vídám, když cestuji – prostě věci, které mě ale vždy dojmou. Kdybychom si jen všichni uvědomili, jak jsme si podobní, kolik toho máme společného, pak by náš svět byl mnohem radostnějším a mírovější místem.


*****

Mám radost, i když jsem trochu dezorientovaná tím, co tentokrát dělají andělé v Americe

Od té doby, co jsem v neděli přistála v Americe, vidím něco velmi zvláštního a vzrušujícího. Vždy jsem říkala, že Spojené státy mají jinou energii, ale tentokrát i jinak VYPADAJÍ. Mám velkou radost z toho, co vidím, i když musím přiznat, že je to pro mě docela oslňující a únavné. Už jsem vám říkala, že strážní andělé jsou jiní, že jejich světlo je jasnější a silnější než světlo ostatních andělů. Kvůli tomu také, když mi bylo asi 5 let, mi andělé řekli, že neuvidím každého strážného anděla v jeho plné slávě a místo toho ho uvidím jen jako paprsek světla za každým člověkem – a někdy se tento paprsek světla otevře a dovolí mi, abych strážného anděla popsala. To, že jsem začala vidět paprsky místo andělů, se ovšem týkalo jen strážných andělů – ostatní anděly jsem dál viděla fyzicky, stejně jako vidím lidi.

Ale od té chvíle, co jsem přiletěla do Filadelfie, se otevřel strážný anděl každého člověka, kterého jsem viděla – a byly jich tisíce. Bylo mi řečeno, že Bůh dovoluje andělům, aby se takto ukázali jako důkaz změny k lepšímu, která právě ve světě probíhá. Za poslední tři dny se mi krátce ukázal strážný anděl každého člověka, nehledě na jeho víru. Bylo mi řečeno, že to je znamení podpory a naděje; znamení toho, že mezi Američany vzrůstá duchovní uvědomělost, což je něco, co příznivě ovlivní celý svět.

S požehnáním

Lorna