Jdi na obsah Jdi na menu

ZPRÁVY Z BRATISLAVY

13. 4. 2013

bratislava.jpg

Ve čtvrtek večer v Bratislavě mě pozdravilo tolik andělů, kteří plynuli do sálu během celé přednášky, že pořád nevím, jak se tam všichni vešli. Bylo tam i mnoho nezaměstnaných andělů a já požádala publikum, aby je požádali o pomoc, a tak je ve svém životě zaměstnali.

Před přednáškou jsem odpočívala v jedné místnosti a dívala se z okna na ulici. Šla tam mladá žena s dlouhými černými vlasy a kolem ní proběhly dvě holčičky, které si hrály s míčem. Strážný anděl té ženy se otevřel a ukázal mi, jak ona vzpomíná na čas, kdy také byla dítětem a hrála si s míčem, byla to pro ní šťastná vzpomínka. Když vidím tyto prosté chvíle, musím se usmívat.

27.jpgNa přednášce byla skvělá paní Radka, která přišla, aby tlumočila do znakové řeči pro svoji kamarádku, což od ní bylo velmi milé. Měla kolem sebe tři anděly milionkrát větší než ona sama a všichni byli oblečeni do světle fialové a napodobovali každý její pohyb. Opravdu nikdy nepracujeme sami.

CO DĚLÁ MŮJ STRÁŽNÝ ANDĚL, KDYŽ SPÍM?

Tutu výbornou otázku mi položili v Bratislavě. Strážní andělé mi řekli, abych vám pověděla, že oni nikdy nespí. Když spíte, zabalí vás do takové energetické deky a celou noc nad vámi láskyplně stráží.

Mnohé díky všem z vás, kteří jste ve čtvrtek přišli. Také bych chtěla poděkovat Veronice za skvělý rozhovor, Katce za úžasný překlad, Olze a celému týmu za organizaci a Honzíkovi a Pájovi za to, že jsou tak skvělými ambasadory. Děkuji také Gabriele, Petrovi a Márii z vydavatelství Ikar.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna

P. S. Také děkuji všem, kteří přišli na páteční autogramiádu v Bratislavě.

Fotky z Bratislavy naleznete !!!ZDE!!!